• შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტომ პრაქტიკული საგამოცდო პროცესის...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტომ პრაქტიკული საგამოცდო პროცესისთვის მოტოპარკი განაახლა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტომ მოტოპარკი "KAWASAKI”-ის მარკის 16 მოტოციკლით განაახლა. ახალი მოტოციკლები სრულად შეესაბამება ევროსტანდარტებს და აღჭურვილია ყველა საჭირო დამცავი მექანიზმით, რაც საგამოცდო პროცესის უსაფრთხოდ ჩატარებას უზრუნველყოფს.
დაინტერესებულ პირებს "A"/"A1" კატეგორიისა და ქვეკატეგორიის მართვის უფლების მისაღები პრაქტიკული გამოცდის ჩაბარება, მთელი ქვეყნის მასშტაბით, მომსახურების სააგენტოს ყველა სტრუქტურულ ერთეულში შეეძლებათ.
აღსანიშნავია, რომ კორონავირუსის გავრცელების პრევენციისა და მოქალაქეთა უსაფრთხოების ნორმების დაცვის მიზნით, მოტოციკლის - "A"/"A1" კატეგორიისა და ქვეკატეგორიის პრაქტიკულ გამოცდაზე გამსვლელმა პირებმა სასურველია, გამოიყენონ საკუთარი უსაფრთხოების დამცავი ჩაფხუტი.
მომსახურების სააგენტო, მოქალაქეთა უსაფრთხოების მიზნით, კვლავ სრულად ითვალისწინებს საქართველოს მთავრობის უწყებათშორისი საკოორდინაციო საბჭოს რეკომენდაციებს.

• Service Agency of the Ministry of Internal Affairs has renewed the motorcycle fl...
Service Agency of the Ministry of Internal Affairs has renewed the motorcycle fleet for the practical examination process
Service Agency of the Ministry of Internal Affairs has upgraded the motorcycle fleet with KAWASAKI brand 16 motorcycles. New motorcycles fully comply with European standards and equipped with all the necessary protective mechanisms to ensure safety during the examination process.
Interested candidates will be able to pass the A / / A1 Category and Subcategory practical examinations in all structural units of the Service Agency throughout the country.
It should be noted that in order to prevent the spread of the coronavirus and ensure safety norms of citizens, those who are willing to pass the practical test of motorcycle - "A" / "A1" category and subcategory, it is desirable that citizens use their own safety helmets.
Service Agency, in order to ensure the safety of citizens, fully complies with the recommendations of the Interagency Coordination Council of the Government of Georgia.